Otnický čertík

Vytvořeno: 6. 12. 2015 Napsal Luboš Kleis

Otnický čertík. Čas adventu a tradiční Mikuláš s čertem a andělem. Tento předvánoční čas jsme strávili netradiční soutěží jednotlivců i tříd ve šplhu. Nejprve proběhl regulérní závod ve šplhu a poté šplhači s celou svojí třídou luštili zakódovaný vzkaz od čerta. Měli zjistit, odkud čert přišel. Největší práci měli kluci a holky, kteří se na tyči museli přiblížit ke kódovací tabulce čerta Bonifáce. Celá třídy pak urputně luštila.

Věříme, že se soutěž líbila a že i příští rok se sejde stejně početná a neméně kvalitní sestava závodníků.
A jestli překonají nejrychlejšího? Kdo ví.

Ti nejrychlejší v jednotlivých kategoriích. 5. třídy – Nikola Sadílková (5,2 s), Pavel Peksa (4,6 s), 6. -7. třídy – Klára Putišová (5,5 s), Marian Konečný (4,2 s), 8. -9. třídy – Adéla Hrbáčová (4,9 s), Radim Kovář (2, 47 s).