Získali jsme 1. místo na ekoolympiádě!

Vytvořeno: 20. 5. 2015 Napsal Dagmara Mácová

19.5.2015 jsme se zúčastnili oblastního kola ekoolympiády v Újezdě u Brna pro 1. stupeň základních škol. (Do oblastního kola byly vybrány nejúspěšnější  děti školního kola.

Soutěžili jsme s několika  okolními školami (např. s Měnínem, Žatčany, Sokolnicemi, Újezdem u Brna, Podolím, Telnicí, Šaraticemi, atd.)

Žáci nejdříve ve skupinách vyplnili testovou  a výtvarnou část. Poté se pustily do plnění úkolů na 30-ti stanovištích venku. Úkoly byly nejen vědomostní a poznávací, ale i postřehové a kvízové.

Naše žákyně: Natálie Smetanová ( 5.tř.), Simona Topolářová (5.tř.) a Alena Kosíková (4.tř.) byly velmi úspěšné a vybojovaly 1.místo.

I ostatní naše družstva byla velmi šikovná a snažila se. : )

Akce byla  povedená a dětem se líbila, spoustu věcí se i dozvěděly a odešly s pocity velmi příjemně stráveného dne.

Za mladší žáky se zúčastnili :

1. družstvo:  Kulhánková Denisa (3.tř.), Oplt Albert (3.tř.), Khor Jáchym (2.tř.)

2. družstvo:  Pavlasová Adéla (3.tř.), Radvanová Adéla (3.tř.), Smetanová Aneta (2.tř.)

Za starší žáky:

1.    družstvo: Adéla Klvačová (5.tř.), Zuzana Nováková (5.tř.), David Žuchovský (4.tř.)

2.    družstvo: Natálie Smetanová (5.tř.), Simona Topolářová (5.tř.), Alena Kosíková (4.tř.)

Děkuji všem dětem za skvělou reprezentaci naší školy.

Dagmara Mácová