Co se děje v ZOO

Vytvořeno: 12. 5. 2015 Napsal Iva Martinásková

Na jaře 2014 se žáci z pěveckého kroužku rozjeli do nahrávacího studia Javor v Kobeřicích, aby zaznamenali na CD části písní Luboše Javůrka a Milana Jablonského z písňového pořadu „Co se děje v ZOO“. Završili tak snažení posledních týdnů o zvládnutí textů, správného rytmu, melodie a potřebného feelingu. Po roce, 30. března 2015, přijel Luboš Javůrek společně s kolegou Karlem Juříčkem do naší školy a přivezl hotová CD.

Předal je žákům při vystoupení na pódiu i s omalovánkami, které jsou součástí celého projektu. Slavnostní okamžik byl zakončen tím, že se kobeřický umělec dětem na CD podepsal.