LVK 2015 - KOHÚTKA

Vytvořeno: 15. 3. 2015 Napsal Luboš Kleis

Podlehli jsme kouzlu SKI, podlehli jsme kouzlu SNB a hlavně jsme podlehli kouzlu hor. A mnohem, mnohem víc jsme zažili na letošním lyžařském výcviku v areálu SKICENTRA KOHÚTKA. Druhý týden v březnu jsme se vydali do Javorníků za jediným cílem. Naučit se lyžovat, zdokonalit se nebo jen upevnit vlastní lyžařské dovednosti. Stejně tak i u snowboardistů, kteří zpestřili letošní pobyt na horách.

Týden utekl velice rychle. Počasí nás mile překvapilo a ukázalo nám téměř všechny jeho tváře. První čtyři dny bylo jasno a sluneční paprsky nám ožehly nosy do červena. Pátý den se objevila mlha a závěrečný den nám ukázal i mrazivá záda. Některým dokonce zamrzlo i vázání.

Ani všechna slova světa, ani bílé vločky v Javornících ba ani sluneční paprsky nejsou schopny vypovědět, jak báječně jsme se na horách měli. Lepší bude se nás zeptat. Budeme vyprávět. A chceme jet zase.

Za celý team LVK – Luboš Kleis společně s D. Floriánovou, D. Tománkovou, P. Ševčíkem a V. Mokrou.

FOTOGALERIE